سلام دوستان
چند وقتی نبودم و شدیدا مشغول کار هستم.با توجه به این که یکم دامنه فعالیتمون گسترده تر شده کمتر میرسم به انجمن.اما در کل هستیم کسی کاری داشت پیام بده
خوب بریم سر اصل مطلب
یه چندوقتی هست که سایت دیوار داره جفتک میندازه و علنی پول مردم رو میخوره.
برای خودم این موضوع پیش اومد گفتم که به شما هم بگم که استفاده کنید.
این سایت و همه سایت های دارای نماد اعتماد الکترونیکی میشه به راحتی ازشون شکایت کرد و پولو پس گرفت.
روش کار هم به این صورت هست اول میرید توی سایت https://comp.enamad.ir
بعدش یک ثبت نام انجام میدید.توی سایت "ای نماد" از قسمت ارسال شکایت ،مدارک خودتون رو به علاوه تاریخ واریز وجه و دلیل شکایت مطرح میکنید.
این متن عینا برای صاحب کسب و کار "دیوار" میره و اون موظف هست ظرف مدت 72 ساعت پاسخ بده به شکایت شما.در غیر اینصورت در سابقه اش ثبت میشه این تاخیر.

متنی که برای صاحب کسب و کار میره برای بار اول این هست:

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی
کسب و کار الکترونیکی محترم، با سلام، شکایت واصله از خریدار محترم در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی ثبت شده و ضروری است در اخطار اول حداکثر ظرف 72 ساعت، در اخطار دوم حداکثر ظرف 48 ساعت، در اخطار سوم حداکثر ظرف 24 ساعت به شکایت مذکور پاسخ دهید. بدیهی است عدم پاسخگویی در مدت مقرر سبب درج امتیاز منفی در اخطار اول خواهد شد. سامانه نماد اعتماد الکترونیکی. مركز توسعه تجارت الكترونيكی

برای با دوم یک متن شدید تر ارسال میشه:

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی
اخطار نهایی: کسب و کار الکترونیکی محترم، با سلام، پیرو عدم پاسخگویی شما به شکایت ثبت در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی، مطابق تعهدنامه امضاء شده توسط شما در زمان اعطای نماد، موظف هستيد در اخطار اول حداکثر ظرف 72 ساعت، در اخطار دوم حداکثر ظرف 48 ساعت، دراخطار سوم حداکثر ظرف 24 ساعت، به وضعيت شکايت معلق رسيدگي نمایید بدیهی است عدم پاسخگویی در مدت مقرر سبب درج امتیاز منفی شده و در صورت عدم پاسخگویی شکایت جهت رسیدگی به مراجع ذی صلاح ارجاع می*گردد. سامانه نماد اعتماد الکترونیکی. مركز توسعه تجارت الكترونيكی

خوب میبیند که اون سایت مجبور هست پاسخ بده و در صورت پاسخ ندادن این موضوع به سابقه اش که قابل نمایش برای تمامی کاربران هست ثبت میشه.
تا این لحظه از 4 تا تاخیر در پاسخ گویی که در سایت اینماد برای سایت دیوار هست 3 تا تاخیرش برای موضوعی بود که من علیه اشون مطرح کردم
خلاصه حقتون رو بگیرید حتی کم حتی ناچیز...نگیرید گستاخ میشن.
در ادامه هم باید بگم برنامه دارم یه سری فایل جیسون مختص این وبسایت زپرتی منتشر کنم برای یادگیری بیشتر